Apartament ceglany I

Pierwszy z dwóch apartamentów urządzonych w industrialnym stylu nawiązującym do pofabrycznych wnętrz zachwyca gości ceniących minimalizm. Otwarta przestrzeń, w której strefy płynnie przechodzą i łączą się ze sobą, pozbawiona jest nadmiaru ozdób, dzięki czemu apartament jest jeszcze bardziej przestronny.

W części sypialnej znajduje się komfortowe, dwuosobowe łóżko. Aneks kuchenny tworzy jedną całość z czteroosobową jadalnią, a kanapa w części wypoczynkowej kusi do relaksu przed telewizorem. Bezpłatny, nieograniczony dostęp do Wi-Fi daje możliwość pracy lub relaksu, jeśli taki właśnie lubią nasi goście. 

 

Do dyspozycji jest też:

  • kuchnia elektryczna,
  • kuchenka mikrofalowa,
  • komplet talerzy, garnków i sztućców,
  • szafa,
  • biuro do pracy,
  • suszarka.

Apartament ceglany I o powierzchni 45 m² jest idealnym przykładem nowoczesnego loftu, w którym dominuje czerń, biel oraz szarość. Industrialnego charakteru nadaje mu ściana z naturalnej cegły, z którą komponują się dodatki w kolorze przytłumionej czerwieni.  Ozdoby są proste i surowe, a uwagę przyciągają nowoczesne lampy z dekoracyjnymi żarówkami. 

Jest to wnętrze stworzone wręcz do odpoczynku i do pracy. 

Masz pytania, lub wątpliwości?

Nie wiesz, na jaki apartament się zdecydować? Chcesz zapytać o wolne terminy lub porozmawiać o indywidualnych warunkach wynajmu? Jesteśmy dla Ciebie.

Zobacz jak wygląda nasz apartament

Chcesz zobaczyć detale naszej aranżacji? Oto galeria, która poda Ci wszystko jak na dłoni.

Rezerwacja Apartamentów Skierniewice i Łowicz