Budynek który poznasz od razu

Apartamenty Łowicz powstały z miłości do historii miasta. Rewitalizacja zabytkowej kamienicy z XIX wieku pozwoliła przywrócić jej dawny blask. Prace remontowe zakończyły się w grudniu 2020 r., a budynek oddany został do użytku w styczniu 2021 r. Nad wszystkim czuwał konserwator, gdyż kamienica jest zabytkiem wpisanym do rejestru w 1967 r.

Obecnie budynek zachwyca swoją prostotą i minimalizmem. Szaroniebieska elewacja wyróżnia się na tle okolicznych budynków, a wnętrze jest połączeniem pierwotnego kształtu z nowoczesnym designem i współczesnymi rozwiązaniami. To sprawia, że nasi goście dotykają historii, delektując się jednocześnie komfortem i funkcjonalnością najnowszych technologii.

Nasze apartamenty

Oferujemy krótkoterminowy najem komfortowych powierzchni turystom szukającym odpoczynku oraz firmom dla pracowników w delegacji.

Design wnętrz współgra z charakterem kamienicy.  Do dyspozycji gości oddajemy 4 apartamenty o wysokim standardzie:

  •  Złoty
  •  Srebrny
  •  Ceglany I
  •  Ceglany II

Każdy z nich jest otwartą przestrzenią, w której wydzielono strefy:

  • sypialnię,
  • aneks kuchenny,
  • jadalnię,
  • wypoczynkowy salon.

Osobno znajdują się łazienki z kabiną prysznicową i pełnym wyposażeniem.

Apartamenty Łowicz są połączeniem historii, elegancji, wygody i funkcjonalności. Obcując z historyczną architekturą, można jednocześnie korzystać z telewizora, czy pracować online – Wi-Fi jest w standardowej ofercie dostępne dla gości za darmo. Kuchnia wyposażona jest w mikrofalę, komplet garnków, talerzy i sztućców, a łazienka m.in. suszarkę, dzięki czemu goście nie muszą martwić się nawet o detale.

Szukaj nas w sercu miasta

Kamienica, w której mieszczą się Apartamenty Łowicz, zlokalizowana jest w ścisłym centrum zabytkowego miasta. Od Starego Rynku dzieli nas zaledwie 5-minutowy spacer, który warto odbyć każdego wieczora. W pobliżu znajdziesz pizzerie, restauracje, kino i uroczy park.

Co jeszcze może Cię zainteresować

Komfort naszych gości jest dla nas najważniejszy, dlatego nie narzucamy godzin przyjazdu. Możesz zjawić się o dowolnej porze i zawsze będziesz mile widziany.

Oferujemy pełną prywatność i swobodę. Dostępu chronią kody zarówno do budynku, jak i do poszczególnych pokoi tak, aby zapewnić dyskrecję i bezpieczeństwo.

Oferujemy usługę sprzątania, jeśli uznasz, że tego potrzebujesz.

Szanujemy naszych gości, a także ich pupili. Dlatego otwieramy się także na zwierzęta, za które nie pobieramy dodatkowej opłaty. Prosimy tylko o wcześniejszą informację, aby po zakończeniu wizyty odpowiednio przygotować pokój na kolejnych gości.

Rezerwacja Apartamentów Skierniewice i Łowicz